Kontakt

Undrar du över något? Fyll i uppgifterna nedan så kontaktar vi dig så fort som möjligt!

Läs om företag som tagit djärva beslut, effektiviserat sina processer och skapat mervärde för sina kunder.

 

IT-stödda utvecklingsprocesser är avgörande för långsiktig tillväxt och utveckling. Läs om företag som tagit djärva beslut, effektiviserat sina processer och skapat mervärde för sina kunder. De delar generöst med sig av sina erfarenheter i Symetri Customer Magazine. Du får inspiration och konkreta tips på lyckade satsningar i praktiken. 

Klicka på någon av bilderna eller länkarna nedan för att läsa något av våra Customer Case Magazines.

Manufacturing Customer case Magazine

 

Lean Engineering & Lean PLM för tillverkningsindustri

 

 

 

BIM för arkitekter, tekniska konsulter och infrastruktur

 

 

Varför är det viktigt att effektivisera sina processer?

Med effektiviserade processer kan man automatisera rutinarbete och återanvända data från olika projektstadier vilket leder till ökad kvalitet. Det innebär även mer tid till kvalificerade arbetsuppgifter och mer stimulerande arbetsuppgifter för de anställda.

 

Har du erfarenhet av lyckade utvecklingsprojekt?

Vi vill gärna ta del av dina erfarenheter och kunskaper. Kontakta oss och berätta!

Funderar du och ditt företag på hur ni ytterligare kan stärka er konkurrenskraft? Kontakta oss så delar vi med oss av vår kompetens.

Andreas Näsman, Sales Manager Sweden
Andreas Näsman Sales Manager Sweden E-postandreas.nasman@symetri.com Telefon+46 31 703 40 05
Leif Brink,
Leif Brink E-postLeif.Brink@symetri.com Telefon+46 651 76 04 75
Mikael Åkerlind,
Mikael Åkerlind E-postMikael.akerlind@symetri.com Telefon+46 8 704 80 14
Torbjörn Rask,
Torbjörn Rask E-postTorbjorn.Rask@symetri.com Telefon+46 243 785 61
Tony Iska,
Tony Iska E-postTony.iska@symetri.com Telefon+46 40 680 57 49
Ulf Jonsson,
Ulf Jonsson E-postulf.jonsson@symetri.com Telefon+46 651 76 04 73
Per Carlsson, Director AEC Business Unit
Per Carlsson Director AEC Business Unit E-postper.carlsson@symetri.com Telefon+46 70 295 33 10
Jasmine Larson,
Jasmine Larson E-postjasmine.larson@symetri.com Telefon+46 8 704 80 29
Tor Lundsten,
Tor Lundsten E-posttor.lundsten@symetri.com Telefon+46 8 28 41 20
Safet Iska,
Safet Iska E-postsafet.iska@symetri.com Telefon+46 40 680 57 45
Hamoun Ashrafzadeh,
Hamoun Ashrafzadeh E-posthamoun.ash@symetri.com Telefon+46 8 28 41 12
Tomas Lindgren,
Tomas Lindgren E-posttomas.lindgren@symetri.com Telefon+46 70 213 00 25