Kontakt

Undrar du över något? Fyll i uppgifterna nedan så kontaktar vi dig så fort som möjligt!

Ledningsgrupp

Trude Berg, Director Marketing
Trude Berg Director Marketing E-posttrude.berg@symetri.com Telefon+45 61 55 28 13
Jens Kollserud, CEO Symetri
Jens Kollserud CEO Symetri E-postjens.kollserud@symetri.com Telefon+46 70 875 19 20
Tore Marthinsen, Director Product Development
Tore Marthinsen Director Product Development E-posttore.marthinsen@symetri.com Telefon+47 40 41 43 00
Anders Moberg, Director FM Business Unit
Anders Moberg Director FM Business Unit E-postanders.moberg@symetri.com Telefon+46 70 597 47 00
Raymond Paulsen, Director Autodesk Business & Business Operations
Raymond Paulsen Director Autodesk Business & Business Operations E-postraymond.paulsen@symetri.com Telefon+47 908 62 710
Mikko Viertola, Director MFG Business Unit
Mikko Viertola Director MFG Business Unit E-postmikko.viertola@symetri.com Telefon+35 85 04 69 00 10
Boel Wängdahl, CFO
Boel Wängdahl CFO E-postboel.wangdahl@symetri.com Telefon+46 70-579 28 10