Naviate-fika: Fokus på Insert Piles, Trim Extend Piles och Cut Length

Vi fortsätter under våren med våra Naviate-fika. Den 29 mars fokuserar vi på konstruktion och funktionerna Insert Piles, Trim Extend Piles och Cut Length.

Naviate-fika: Fokus på Insert Piles, Trim Extend Piles och Cut Length

Effektiva metoder för bland annat kontroll av pålinmätningar och visualisering av pållängder mot en oregelbunden bergyta. Vi visar även hur du får ut korrekta kaplängder för pelare och balkar på ett enkelt sätt med Naviates ”Cut length”.

Varje fikastund är på 20 minuter. 

Välkommen!

Webbinarier

De viktigaste nyheterna i ACC

19 september 2025

På detta webbinarium visar vi de senaste och viktigaste nyheterna i ACC som vi tycker att alla som arbetar i ACC bör känna till. Anmäl dig här!

Läs mer
Webbinarier

Monitorering och distribution av programvarulicenser

05 november 2025

I detta webbinarium får du veta hur Symetris lösningar CQFlexMon och CQi hjälper dig att ta kontroll över din mjukvarumiljö - från monitorering av licensanvändning till central distribution och hantering av applikationer.

Läs mer